به تنها مرجع معتبر فارسی کونگ فوی باگواژانگ خوش آمدید

چی کونگ ببر

قسمت اول
چی کونگ ببر مثل تمام چی کونگ ها بر اساس تئوری یین و یانگ ابداع گردیده است، این فنون به منظور تقویت انرژی درونی، سبک کردن بدن، طول عمر، قدرت فیزیکی و قدرت حافظه شخص را در سنین کهنسالی، جوان و با نشاط نگه میدارد، چی کونگ ببر با اجرای راه رفتن سبک ولی پر قدرت شیبه به یک ببر، حرکات بالا و پایین دستها، خم کردن کمر و نشست های سطح پایین، روی کانالها، نقاط حساس و حیاتی بدن را به تحریک وادار میسازد.

قسمت دوم
حرکات خم و راست شدن کمر و بدن، گام برداشتن ها و گوژ پشت کردن بدن باعث تحریک اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک می شود تمرین مدام و پیوسته این فرم موجب باز شدن انسداد کانالهای انرژی و خون شده و دردهای استخوانی، مهره گردن، قفسه سینه، ستون فقرات تسکین میدهد.

قسمت سوم
همچنین میتواند تعریق زیاد بر اثر ضعیف شدن کلیه ها، بی حسی در اندامها، بیماری های ریوی، تورفتگی قفسه سینه، نفخ معده، آماس پرده پلور، هپاتیت، صداهای روده ای، امراض سینه زنان را به راحتی درمان ویا پیشگیری نماید، علاوه بر آن عملکرد سیستم عصبی و هورمونها را برعهده میگیرد و بهبود میبخشد و حتی این عقیده وجود دارد که میتواند نقش موثری در پیشگیری از سرطان ها را عهدار شود. لازم به ذکر است که خانم های باردار باید از انجام دادن این فنون خوداری ورزند. .

شبکه های اجتماعی

آدرس

بازار مبل تهران - میدان معلم - انتهای خیابان حیدری جنوبی - میدان ایثارگران - خیابان مفتح جنوبی - اول خیابان عمرانی - سالن ورزشی شهید رجائی روزهای جمعه از ساعت 10 الی 13

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد

سایت باگواژانگ 1397